Kvalitatīvi ierīkota zāliena uzturēšana un saglabāšana nav sarežģīta, bet tie var tikt bojāti, piemēram grilla vietas, bērnu laukumi, batutu vietas, ziemā tīrot sniegu, tas tika samests uz zāliena, suņu iemīdītās taciņas, kurmju rakumi, putnu izknābātie laukumi utt..
Mēs piedāvājam dažāda veida zāliena remontus:

  • Virssēja - tiek veikta ar profesionālo zālienu sējmašīnu Ryan Overseeder, kurai izsējas normas ir regulējamas un tās ir atkarīgas no zāliena pielietošanas veida, papildus tiek veikta zālāja aerācija. Precīza zālienu sēklu izsējas norma un iestrādes dziļums nodrošina vienmērīgu zāliena sadīgšanu, ko nav iespējams panākt sējot ar rokām. Ja iespējams, nodrošināt nepieciešamo mitrumu t.i. laistīt, tad piesēšana var dot labus rezultātus jebkurā laikā, bet ja tas ir problemātiski, tad labāk to veikt augustā vai agrā pavasarī
  • Paklājzāliens – lai iegūtu ātrāku un kvalitatīvāku rezultātu, bojāto zāliena laukumu var izgriezt ar Ryan Jr. Sod Cutter un ieklāt jaunu. Pēc paklājzāliena ieklāšanas ir nepieciešama laistīšana.
  • Zāliena remonts – bojāto zāliena laukumu izgriežam ar Ryan Jr. Sod Cutter, ja nepieciešamas uzberam kārtu melnzemi un ar Ryan Overseeder iesējam zāli.